Informácie:
+420 731 76 38 36

Telefonické objednávky:
+420 731 76 38 38

1) Vyberte oddělení

zariadenie študentskej izby

Letné prázdniny sú ideálnou dobou pre prestavbu detskej izby na študentský. Než sa ale pustíte do budovania, nezabudnite s dospievajúcimi deťmi prebrať ich predstavu o budúcom,, brlohu ". Vybavenie študentskej izby, inými slovami izby dospievajúcich detí, by malo nielen odrážať hlavnú činnosť, štúdium, ale tiež by tu mal byť priestor pre relaxačné aktivity .

Pohodlná posteľ s funkčnym matracom, kvalitný písací stôl a vhodné kancelárské kreslo alebo stoličky sú tri základné veci, ktorým venujte pri zariaďovaní študentskej izby veľkú pozornosť.

Študentská izba pre mladú slečnu. Detskú ružovú nahradila biela s farebne kontrastnými úchytmi. Základ tvoria pohodlný písací stôl s dostatočnými úložnými priestormi, veľká šatníková skriňa a knižnicou, v ktorej zostalo miesto aj na televíziu.S trochou nadsadenia môžeme túto izbu nazvať unisex. Hodí sa ako pre dospievajúce dievčatá, tak chlapcov. Má veľmi praktický dekor, ktorý sa nemusí často čistiť, dostatočne veľkú skriňu, knižnicu a praktický písací stôl s výsuvnou doskou pre počítač.

Klasická študentská izba pre dospievajúceho juniora. Je zariadená jednoducho, bez akýchkoľvek príkras, zato s praktickými doplnkami. Návrhári tu opäť zvolili neutrálny dekor dreva, tentokrát vo farbe medovej jelše a buku.

Pár všeobecných zásad pri zariaďovaní študentskej izby
1, Dostatočne veľká posteľ s kvalitným matracom. Výber matraca prispôsobte aktuálnym potrebám dospievajúceho potomka a voľte v programoch klasický, zdravotný, antibakteriálny apod. .
2, Kvalitný písací stôl s dostatočne veľkými úložnými priestormi, vhodnou šírkou i výškou. Rozhodne by nemalo chýbať miesto pre počítač.
3, Pracovné stoličky. Študent trávi pri písacom stole značnú časť dňa. Tomu by mal zodpovedať výber stoličky. Jednoznačnou prioritou je stolička zdravotná s nastaviteľnými parametrami výšky, sedadla, podrúčiek ... inými slovami s možnosťou úpravy podľa výšky študenta i jeho prípadného ďalšieho rastu.
4, Dostatok úložných priestorov. Zoberte puberťákovi argumenty typu, že si nemá kam upratať veci tak mu kúpte dostatok skríň. Je vhodné rozlišovať skrine na bežné oblečenie, úložné priestory pre športové veci, vybavenie do školy a pod

Ďalšie informácie k zariaďovaní študentskej izby nájdete tu.

Ak potrebujete viac informácií, či pripraviť materiály na mieru, neváhajte nás kontaktovať.

V košíku nie sú žiadne položky.