Informácie:
+420 731 76 38 36

Telefonické objednávky:
+420 731 76 38 38

1) Vyberte oddělení

Zamerané na kúpeľňový nábytok

Ak ste čakali niečo ľahko pikantné, potom Vás sklameme. Leto je totiž ideálnou dobou pre všelijaké rekonštrukcie v byte či na chalupe a jednou z nich môže byť napríklad kúpeľňa. Tá sa pozvoľna stáva okrem základnej funkcie aj miestom na relaxáciu a odpočinok po každodennom zhone, a tomu by tiež malo zodpovedať prostrediu.

Či už máte kúpeľňu veľkú či malú, vždy by ste jej mali venovať dostatočnú pozornosť. Večerné kúpeľ, relaxačná sprcha alebo ranné osvieženie by nám mali naladiť, či už k spánku alebo do nového dňa. V kúpeľni bez ladu a skladu sa taký pocit však dostaví ťažko. A čo s tým?

Zamerané na kúpeľňový nábytok

Poriadku najlepšie docielime vyhodením prebytočných vecí, to je jasné, ale aj tie zvyšné treba niekam dať. Preto aj do kúpeľne patrí nábytok, kam môžete schovať úplne všetko, od krémov cez mydla až po kefky na zuby alebo prášky na pranie.

Voľte materiály priamo určené do záťažového prostredia, ktorým kúpeľňa bezpochyby je. Vyberajte si jednoduchý dizajn, ktorý sa dobre udržuje. Nábytok je samozrejme tiež treba voliť podľa farby kachličiek či výmaľby a podlahy. Vhodný je kúpeľňový nábytok na nožičkách, pod ktorým sa ľahko upratuje a nedrží sa vlhkosť.

Biela klasika

Najčastejšie sa kúpeľňový nábytok objavuje v bielej. Pretože je jeho povrch upravený pre ľahkú údržbu, nie je potrebné sa tejto farby nijako výrazne báť. Biela sa  väčšinou hodí ku existujúcemu zariadení (farba dlažby, podlahy, doplnkov). Ak teda máte obavy púšťať sa do experimentov, bielou farbou rozhodne nič nepokazíte.

Prírodné tóny

Trend poslednej doby fandí kúpelniam zariadeným v prírodnom štýle. Nechajte sa preto inšpirovať nábytkom evokujúcim prírodné drevo. Pokiaľ máte malú kúpeľňu, voľte kombinácii so svetlejšími tónmi.

Výhody kúpeľňového nábytku

Rady kúpeľňového nábytku sú postavené tak, že je možné nakupovať nie len celú zostavu, ale aj jednotlivé segmenty. Kúpeľňu si tak môžete vybaviť podľa veľkosti miestnosti i nábytkom, ktorý sa vám páči.

Kúpeľňový nábytok myslí aj na toalety

Súčasťou niektorých radov kúpeľňového nábytku je aj vybavenie pre miestnosti s toaletou. Obzvlášť v malom priestore sa praktické skrinky, kam je možné umiestniť upratovacie prostriedky a ďalšie potreby, hodí vždy.

Nepodceňujte kúpeľňové vybavenie

V krásnej kúpeľni sa bude príjemne relaxovať nielen domácim, ale budú sa v nej cítiť dobre aj hostia.

 

 

V košíku nie sú žiadne položky.