Informácie:
+420 731 76 38 36

Telefonické objednávky:
+420 731 76 38 38

1) Vyberte oddělení

Vyberáme koženú sedaciu súpravu

Kožené sedacie súpravy patrí k stále vyhľadávanejším sedacímu nábytku. Dôvodov je niekoľko. Jednak vyzerajú krásne, vlastne by sa dalo povedať, že s rokmi vyzrieva do krásy. Sú tiež veľmi praktické, dobre sa ošetrujú. Pretože sa v nich nedržia prach, sú vhodné pre alergikov, ale aj pre všetkých ostatných, ktorí chcú žiť v zdravom prostredí.

Klasika alebo moderna

Je jasné, že kožená sedacia súprava by mala do vašej obývačky zapadnúť. Do klasicky zariadeného obývacej izby preto vyberajte koženú sedaciu súpravu v klasickom dizajne, zatiaľ čo moderný interiér doplňte moderné sedačkou. Dajte si pozor na výkriky módy, nielen v tvare, ale aj vo farbe. Ide o to, že sa vám taká kožená sedacia súprava čoskoro opozerá a prestane vás baviť, navyše celkom zložito sa k nej vyberajú doplnky.

kožená sedacia súprava Vybersito.sk

Príliš veľký luxus?

Ale vôbec nie, obzvlášť, keď bývate vo vlastnom byte alebo dome, kde sa chystáte stráviť najbližších desať, pätnásť a viac rokov. Áno, kožené súpravy sú drahšie a teda pre mnohých predstavujú zdanlivo nedostupný luxus. Na druhej strane je potrebné si uvedomiť to, že kožená sedacia súprava toho vydrží naozaj veľa, takže vám bude bez väčšieho zásahu slúžiť dlhé roky.

Domáci miláčikovia a malé deti

Rad ľudí rieši otázku, akú si zaobstarať sedaciu súpravu, keď majú malé deti, alebo domácich miláčikov, prípadne kombináciu oboch. Kožená sedacia súprava pritom pre nich nepripadá do úvahy, pretože deti, rovnako ako psy alebo mačky by ju mohli zničiť. Pritom práve kožená sedacia súprava je ideálne, pretože sa do nej nezasekávajú chlpy a celkovo sa dobre udržiava.

kožená sedacia súprava Vybersito.sk
Pridaná hodnota
Jazdia k vám často návštevy z ďaleka, ktoré potrebujú prespať? Potom zvážte, či sa vám nebude hodiť kožená sedacia súprava rozkladacia. A nezabudnite ani na ono okrídlené - kam s nimi - teda s náhradnými vankúšmi a prikrývka, jednoducho povedané, hodiť sa bude aj úložný priestor.

V košíku nie sú žiadne položky.