Informácie:
+420 731 76 38 36

Telefonické objednávky:
+420 731 76 38 38

1) Vyberte oddělení

Už ste písali Ježiškovi?


Čas Adventu býva pre niektoré z nás príjemnú dobou k rozjímaniu, pre iné úplnou katastrofou zahŕňajúce nielen predvianočné upratovanie, ale aj nákupy darčekov tým najbližším. Lenže pri zoznamu toho, ako to všetci tí chudáci majú stihnúť a čo nakúpiť treba spomenúť práve tie najbližšie, ktorý bývajú často Morena otázkami typu - čo chceš od Ježiška. Korunu vášmu tipu potom nasadí vetou, a kde to mám zohnať. Kde asi, predsa na webe, čo je stále narastajúci nákupné platforma, a keď sa to vezme okolo a okolo, taky najpohodlnejšie a väčšinou aj finančne výhodnejšie.

Nekupujte zbytočnosti
Častá odpoveď na vyššie spomínanú otázku. Vedzte, že ani malé dieťa neocení hromadu darčekov pod stromčekom, pretože si rovnako bude hrať tak maximálne s tromi až piatimi a ten zvyšok zapadne medzi papiermi a budete radi, keď si ich všimne druhý deň, alebo aspoň na Silvestra. Práve v čase, keď je dieťa malé, máte jedinečnú možnosť ho naučiť, že darčeky nie sú o kvantite, ale o kvalite. A tiež, že pekným vianočným darčekom môže byť napríklad nová izbička, pohodlná stolička k písaciemu stolu alebo sedací vak. Áno, sú to praktické veci, na druhú stranu je potrebné uznať, že aj dieťa si zaslúži pekné a príjemné prostredie, v ktorom žije denne.

sedaci vak Vybersito.skMyslite na zdravie najbližších

To, že nakúpite manželovi, manželke, deťom, babičkám, dědečkům a bůhvíkomu ďalšiemu teplé spodné prádlo, ešte neznamená, že ho tak ochránite pred rôznymi chorobami. Skúste to vziať obrátene a doprajte svojim najbližším pohyb. Chlapci ocenia poriadny futbalový loptu, dievčatká naopak lopta gymnastický, manželka alebo manžel korčule a babičke s dedkom môžete nadeliť, teda pardon, vlastne Ježiško, palice Nording Walking ak nim treba pulsometr. Možno budete prekvapení, s akou ochotou vyrazí von, navyše, čo si budeme rozprávať, v povianočné dobe sa trocha športu bude hodiť napríklad aj ku zhadzovanie vianočných kíl.


A čo takto spoločný darček
Podľa niektorých výskumov trávi rodina pohromade čím ďalej menej času. Každý má iného koníčka, rodičia väčšinou veľa práce, takže spojiť všetky dohromady býva logisticky mnohokrát celkom náročné. A čo takto si na záhrade dvakrát trikrát týždňa zacvičiť, lepšie povedané zaskákať na trampolíne. Nielen, že sa s deťmi pretiahnete, ale ešte si užijete srandu, takže krásne zrelaxujete telo i ducha, a hlavne budete so svojimi najbližšími. Dobrou voľbou k spoločnému športovanie ale môže byť aj stolný tenis, teda pingpongový stôl. Stolný tenis sa navyše dá hrať celoročne. Pre milovníkov vody bude vítaným spoločným darčekom treba nafukovací čln s ďalším vybavením. Síce si možno poviete, že na zábavu s ním si tak budete muse počkať ešte ďalšieho pol roka, ale medzitým sa dá napríklad naplánovať, kam sa s novým člnom vydáte, tak prečo nie ...:-)

nafukovaci čln Vybersito.sk 

Vodné hrátky
Ak máte radi vodu a nechcete na vodné zábavu čakať až do leta, napíšte Ježiškovi o vírivku. Príjemný vodný relax si užije celá rodina, navyše sa budete po vodnej masáži cítiť ako znovuzrodení. Vírivky sa dajú nainštalovať vonku, kde sa ale podľa teploty vody môžete kúpať aj v chladnejších mesiacoch, alebo v interiéri. Takisto si možno vybrať medzi klasickou vírivkou a nafukovacie variantom. S nafukovacie vírivkou sa ľahko manipuluje, takže ju využijete naozaj celoročne, v lete vonku a v zime v domácom interiéri.

vírivka Vybersito.sk


Foto: FreeImages 

V košíku nie sú žiadne položky.