Informácie:
+420 731 76 38 36

Telefonické objednávky:
+420 731 76 38 38

1) Vyberte oddělení

Odpočinok v záhrade

V živote je dôležitá práca, ale aj odpočinok. V rámci zachovania duševného, ale aj fyzického zdravia by tieto dve veličiny rozhodne mali byť v rovnováhe. V letných mesiacoch by bola škoda si hovieť doma v perinách, obzvlášť, keď máte k dispozícii veľkú záhradu. Čo môže byť krajšie, ako si po dobrom nedeľnom obede zaspať v príjemnom tieni stromov a teda vlastne v prírode. Aké vybavenie k tomu budete potrebovať? Deka je síce fajn, ale skúste pre tento krát pohodlnejší spôsob odpočinku.

záhradné ležadlo z umelého ratanu Vybersito.sk

Záhradné lehátka
K základnej výbave pre odpočinok jednoznačne patrí záhradné ležadlo. Na trhu je ich k dostaniu rad druhov, asi najlepšie bude sa orientovať podľa materiálu, z ktorého sú vyrobené. Stálicou sú bezpochyby plastové záhradné ležadlá, ktorá si nemusíte kupovať len v tradičnej bielej farbe, ale je možné vyberať z radu rôznych farebných modifikácií. Pekne sa budú v záhrade vynímať aj drevená záhradné ležadlá a zaujímavú, dizajnovo poňatú atmosféru prinesú kovová záhradné ležadlá alebo záhradné lehátka z umelého ratanu.

drevené záhradné ležadlo Vybersito.sk 

Ak sa rozhodnete pre záhradné ležadlo, vyberajte také, ktoré bude materiálom zodpovedať ostatnému záhradnému nábytku. Nie je totiž nič horšie, keď máte na záhrade záhradný nábytok, ktorý viac než jednoliatym dojmom pôsobí v duchu každý pes, iná ves. Praktická záhradné lehátka sú polohovateľné, pretože si ich ľahko prispôsobíte k príjemnejšiemu a teda pre vás pohodlnejšiemu ležanie, alebo prípadne sedenie s natiahnutými nohami. Skladacie ležadlá sú vhodnejšie aj pre ľahšie uskladnenie, pretože nezaberú toľko miesta.

Záhradné hojdačky
Predstavte si tú slasť. Položíte sa do záhradnej hojdačky a rytmický pohyb vás zvoľna ukolíše k toľko potrebnému, osviežujúcemu spánku. Z toho vyplýva, že záhradná hojdačka je úplne ideálny doplnok každej záhrady. Tiež záhradné hojdačky sa vyrábajú z rôznych materiálov, ktoré väčšinou zodpovedajú typom záhradného nábytku. Ak vlastníte plastový záhradný nábytok, najvhodnejšie bude plastová záhradná hojdačka, drevená záhradná hojdačka sa bude vynímať u dreveného záhradného nábytku a zaobstarať si môžete aj kovovovou alebo ratanovú záhradnú hojdačku.

záhradná hojdačka Vybersito.sk 

Čo rozhodne nesmie chýbať hojdačke je strieška, ktorá poskytne tieň sediacemu či ležiacemu človeku a tiež aspoň z časti ochráni pred drobnou dažďovou prehánkou. U niektorých typov záhradných hojdačiek sa dá sklopiť zadné operadlo, takže razom získate pohodlné lôžko, kde sa vám bude nielen po dobrom obede spať ako v raji.

V košíku nie sú žiadne položky.