Informácie:
+420 731 76 38 36

Telefonické objednávky:
+420 731 76 38 38

1) Vyberte oddělení

Kamarátka vírivka

Tohtoročné leto je poriadne horúce. Ak hľadáte možnosť, ako sa schladiť, vedzte, že sa nemusí jednať len o zriadenie bazénu či sprchy. Báječne sa osviežite a tiež zrelaxujete vo vírivke. Lepšie povedané v hydromasážne vírivke, ktorá ponúka okrem ochladenie aj masáže, čo je veľmi príjemná záležitosť nielen pre unavené telo, ale aj pre také, ktoré ,, niečo "bolí. Pobyt vo vírivke vás totiž dá dohromady nielen po celodennej únave z náročného pracovného procesu, ale tiež napríklad po športovej aktivite alebo pri zdravotných problémoch ortopedického charakteru. Vírivka je tiež ideálnym pomocníkom pri boji s obávanou celulitídou, čo ocenia hlavne ženy.
vírivka www.vybersito.sk

Vo vodných prúdoch
Vírivky ponúka svojim užívateľom poriadny prúd vody, a nie jeden. Nemusíte sa však báť, spotreba vody nie je na rozdiel od bazéna tak veľká, takže si môžete užívať, bez toho aby ste si urobili dieru do peňaženky. Vírivky sú konštruované tak, aby dýzy masírovali dôležité body na tele. Akrylátová škrupina je vymodelovaná podľa tvaru tela, posedenie je preto vo vnútri veľmi príjemné a pohodlné. Vysoko kvalitný je americký akrylát, ktorý zaručuje stálofarebnosť a vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Súčasťou vírivky je elektronický ovládací systém, s ktorého pomocou si možno navoliť základné funkcie vírivky, tj. Smer a silu prúdov v tryskách. Vírivky sú štandardne vybavené ionizátorom, čo je zariadenie, ktoré slúži na dezinfekciu vody.

Podľa typu víriviek v nich ďalej nájdete farebné LED osvetlenie, ktoré pôsobia ako chromoterapia, čo je metóda, ktorá využíva farby a svetlo k harmonizácii energie v tele. Táto funkcia sa často prelína a aromaterapiou, kedy sa do vody pridávajú rôzne aromaterapeutické esencie, ktoré počas hydromasáže napomáhajú napríklad k lepšiemu uvoľneniu svalov, odplavenie škodlivých látok, upokojenie nervov a pod.
vírivky www.vybersito.sk 

Vo vírivke môžete vyskúšať aj tzv. Airmasáž, známejší pod názvom perličkový kúpeľ, ktorý funguje na princípe obohacovanie vody malými vzduchovými bublinkami. Trysky pre perličkový kúpeľ vháňa do vane vzduch a tým vytvára drobné perličky, ktoré cestou k hladine pôsobí na telo ako jemná masáž. Perličkové kúpele pozitívnym spôsobom ovplyvňujú lymfatický systém a krvný tlak. Túto možnosť ocenia najmä ženy, pretože spriechodnením lymfy sa ľahšie zbaví toľko obávané a nenávidenej celulitídy.

Klasika
Vírivky s pevnou konštrukciou s už spomínaným americkým akrylátom predstavujú to najlepšie, čo je v súčasnej dobe na trhu. Sú ideálnym riešením pre tých, ktorí majú o využití vírivky jasno. Tento typ víriviek možno postaviť vonku, na záhrade, terase, dvore, ale tiež treba na väčšom balkóne (pozor, tu je potrebné poznať nosnosť balkóna aj plne napustené vírivky s plným obsadením). Nemusíte sa báť, že vírivku nevyužijete v chladnejšom období. Voda v nej sa dá totiž ohriať a pri využití špeciálneho krytu, kedy vám z vírivky pozerá iba hlava, sa v nej môžete vykúpať napríklad aj o Vianociach.
nafukovacia vírivka www.vybersito.sk 

Vírivky nafukovacie
Áno, aj také vírivky existujú a sú vhodným riešením pre všetkých, ktorí to chcú s vírivkou aspoň skúsiť a momentálne netuší nielen kam s ňou, ale aj čo od nej môžu očakávať. Ak sa rozhodnete pre nafukovacie vírivku, budete si môcť dopriať takmer rovnaké funkcie ako v prípade klasickej vírivky, takže si užijete pohodlie i relaxáciu rovnakou mierou.

Prečo vírivka?
To je úplne jednoduché. Pobytom vo vírivke uľavíte namoženým svalom a kĺbom po športe aj v prípade artritídy. Zlepší sa vám krvný tlak, budete lepšie spať, zvýši sa hybnosť končatín. V neposlednom rade bublinky napomáhajú k lepšiemu vzhľadu pokožky a vylepšujú stresové, psychické aj ďalšie problémy, o dôvod viac, prečo do vírivky ísť ...

V košíku nie sú žiadne položky.