Informácie:
+420 731 76 38 36

Telefonické objednávky:
+420 731 76 38 38

1) Vyberte oddělení

Detskú izbu zariaďujte včas

Až sa zima opýta, čo ste robili v lete je nielen obľúbené príslovie, ale tiež dosť podceňované, pretože sa ním málokto riadi. Lenže zimu predchádza jeseň, a ten sa bude tiež pýtať. Lepšie povedané dieťatko, ktoré ide po prázdninách do školy, takže nutne potrebuje v súčasnom detskej izbe urobiť zmeny, prípadne ho zariadiť úplne nový.

Preberte s ním možnosti

Rozhodne nerobte to, že by ste dieťa poslali na tábor a prichystali mu po návrate prekvapenie v podobe nového detskej izby. Aj malý chlapec či dievča už vie, čo sa mu páči a vôbec to neznamená, že by sa dievčatku nutne muselo páčiť v ružovom detskej izbe pre dievčatá a synovi zase v detskej izbe pre chlapcov. Nechajte ich, nech si sami vyberú, čo všetko a v akých farbách by chceli mať. Než odídu, preberte s nimi všetky možnosti a nezabudnite aj na to, čo s vecami, ktoré už treba nepotrebujú. Nič nevyhadzujte, bez toho aby ste im o tom nepovedali vopred. Môže sa potom totiž stať, že radosť z nového detskej izby zničí fakt, že jeho majiteľom zmizlo obľúbené autíčko, bábika pod.

detská izba pre holky Vybersito.sk                                                  detská izba pre chlapce     Vybersito.sk

 

Na čo je potrebné brať ohľad

Budúcu, ale aj existujúcich školáci potrebujú kvalitný písací stôl ak nemu stoličku. Počítajte tiež s tým, že veľa úložného priestoru zaberú školské potreby a veci pre mimoškolské aktivity. Čím viac skríň deti budú mať, tým menej vecí nechajú povaľovať mimo, takže izba bude pôsobiť stále uprataným dojmom. Nemenej dôležitým vybavením malého školáka je kvalitná stolička. Dieťa by pri písaní úloh malo sedieť pohodlne, jedine tak sa totiž nebude na stoličke vrtieť a teda sa rozptyľovať inými činnosťami ako je písanie úloh, učenie a pod. Nezabudnite ani na posteľ, ktorá by mala byť dostatočne veľká, samozrejme s kvalitným matracom, aby si dieťa správne odpočinulo.

postel Vybersito.sk 

Odpočinok samostatne

Ako už sme povedali, dieťa potrebuje na spanie dobrú posteľ. Malo by ale aj mať priestor pre odpočinok počas dňa. Ak sa v detskej izbe nájde dostatok miesta, kúpte mu malú váľandu alebo sedací vak. Nie je totiž príliš hygienické, keď odpočíva na lôžku, na ktorom spí cez noc. Ďalšie sedenie je tiež vhodné aj pre prípadné kamarátov, ktorí za ním prídu na návštevu.

detska izba Vybersito.sk 

Variant: komplet alebo zostava

Ak si nie ste tak úplne istí, čo všetko by mal detská izba pre vášho potomka obsahovať, vyberte detská izba v komplete, ktorý ponúka základné doplnky, bez ktorých sa vaše dieťa nezaobíde. Iná káva je zostava detskej izby. V tomto prevedení môžete vášmu potomkovi zostaviť detská izba na mieru jeho potrebám a tiež s ohľadom na existujúce zariadenia, typ miestnosti a pod.

V košíku nie sú žiadne položky.