Informácie:
+420 731 76 38 36

Telefonické objednávky:
+420 731 76 38 38

1) Vyberte oddělení

detská izba pre chlapcov a dievčatá

V určitom veku by sa dieťa malo presťahovať z detskej postieľky a spálne rodičov do vlastnej izbičky. V koľkých rokoch by sa tak malo stať, je veľmi individuálne, záleží na mnohých faktoroch. Medzi tie základné určite patrí psychická vyspelosť dieťaťa a jeho hygienické návyky. Zariaďovanie detskej izby patrí do rúk rodičov, ale je vhodné vypočuť tiež želanie dieťaťa. To býva väčšinou spojené s aplikáciou rozprávkových postavičiek a rôznych ďalších motívov, ktoré mu vytvoria prostredie, v ktorom sa bude cítiť dobre.

dětský pokojíček pro holčičky v oblíbené růžové barvě


Detská izba pre dievčatká definujú jemne pastelové ružové a fialové tóny, ktoré vynikajú na základnej bielej farbe. Nechýbajú romantické prvky. Zariadenie sa skladá z jednoduchých, avšak veľmi praktických úložných priestorov postavených vo výške, kam dosiahne zo zeme malé dieťa zhruba okolo 3 - 4 rokov veku. Úložné prvky sú kompatibilné s vyššími verziami pre teenagerov.


dětský pokoj pro kluky v oblíbené modré barvě 


Detská izba pre chlapcov sa vyznačuje,, mužnějším "pojatím. Malí chlapci ocenia veľa úložných priestorov bez príkras, s veľkými plochami pre prípadný polep obľúbených hrdinov. Táto izba je vhodná pre budúceho školáka.

Pri zariaďovaní detskej izby platí niekoľko všeobecných zásad:
1, Izba by mala byť bezpečná. Pozor na ostré hrany, vratký nábytok. Ľahká skriňa dokáže zhodiť aj malé dieťa, preto je lepší vyšší nábytok kotviť v hornej i dolnej časti.
2, Zaujímajte sa o materiály aj o výrobu. Z hľadiska zdravotných rizík je dobré vedieť, v čom dieťa spí.
3, Nábytok vyberajte skôr jednoduchší. Definujúce prvky ako doplnky, polepy a pod. možno doplniť neskôr a hlavne meniť podľa veku dieťaťa.

Potrebujete ďalšie informácie?  Kontaktujte nás.

V košíku nie sú žiadne položky.